Ferie w BWA

Jak dzieci mogą odpoczywać w ferie? Najlepiej twórczo! Jeśli w czasie przerwy zimowej nie wyjeżdżacie z miasta, możecie wybrać się do świata sztuki w Biurze Wystaw Artystycznych w Tarnowie.

Podczas zajęć dzieci będą codziennie zajmować się innym tematem i stosować różne materiały plastyczne. Każdego dnia zajęcia będą eksperymentem w różnych technikach, między innymi: konstruowania, wycinania, wyklejania i malowania.

Drodzy Rodzice! Czy wiecie, że zajęcia plastyczne to jeden z najlepszych sposobów, aby dziecko uczyło się kreatywności i zręczności? „Ferie w BWA” mają na celu dać uczestnikom okazję to swobodnego tworzenia w czasie wolnym od szkoły. Dlatego oprócz przygotowanych tematów, dzieci zrealizują także swoje indywidualne pomysły.

12 – 16 lutego 2018 r. (poniedziałek – piątek), godz. 12:00 – 13:00

Miejsce: BWA, ul. Słowackiego 1
Prowadzenie: Aleksandra Kubisztal
Wiek uczestników: 6-8 lat
Czas trwania: 1 godz.
Wstęp: 25 zł (za całość warsztatów)
Zapisy: kubisztal@bwa.tarnow.pl

_______________________

Uwaga!

Udział dziecka w warsztatach jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie zdjęć z wizerunkiem dziecka oraz jego prac wykonanych podczas warsztatów, na stronie internetowej Biura Wystaw Artystycznych w Tarnowie, profilach internetowych zarządzanych przez BWA oraz w mediach, w celu informacji i promocji BWA.
Organizatorzy proszą o nieprzynoszenie na warsztaty jedzenia oraz o informowanie o ewentualnej chorobie dziecka (np. cukrzycy).

Źródło: Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie (www.bwa.tarnow.pl)