„Nasz kolorowy świat” – nowa wystawa w Galerii Aniołowo

W dniach od 1 do 30 czerwca Galeria Aniołowo serdecznie zaprasza na wystawę prac wykonanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, pod tytułem „Nasz kolorowy świat”.

Wystawa jest zbiorem prac malarskich, wyrobów rękodzielniczych i biżuterii, które przyciągają różnorodnością form i bogactwem kolorów. Obrazy o różnej tematyce, wykonane w różnych technikach plastycznych zawierają całą paletę barw, są przejawem nieskrępowanej wyobraźni i wrażliwości twórców. Zobaczmy kolorowy świat widziany oczami podopiecznych Warsztatu im. Jana Pawła II i spróbujmy odnaleźć w nim siebie i swój kawałek nieba.
Pejzaże, portrety i abstrakcyjne kompozycje przykuwają uwagę i odzwierciedlają nastroje autorów, ich tęsknoty, marzenia i tajemnice, które tak naprawdę są bliskie nam wszystkim. Bogaty wybór biżuterii, niepowtarzalnie zdobione przedmioty użytku codziennego i różne bibeloty z pewnością zainteresują tych, którym w duszy gra i którzy w otaczającym nas świecie szukają piękna i oryginalności.

Wszystkich zainteresowanych pracą twórczą podopiecznych Warsztatu zapraszamy na wernisaż wystawy, który odbędzie się dnia 6 czerwca 2017 r. o godzinie 13.00 w Galerii Aniołowo w Tarnowie, przy ulicy Żydowskiej 2.