Sesja ciążowa to dobry pomysł!

Sesja ciążowa to dobry pomysł!

Chcemy uwiecznić każdą cenną chwilę naszego życia. Fotografujemy piękne widoki, warte zapamiętania wydarzenia, szczęśliwe momenty, osoby, które kochamy. Nic dziwnego zatem, że coraz więcej przyszłych rodziców pragnie zachować na fotografiach niezwykły czas oczekiwania na potomstwo. Sesja ciężowa (ciążowa) to wspaniały pomysł i doskonały prezent zarówno dla nas samych, jak i maleństwa, które na pewno będzie chciało w przyszłości poznać rzeczywistość sprzed własnych narodzin.

Liczy się pomysł

Warto dobrze przemyśleć kiedy, jak i gdzie chcemy zorganizować sesję zdjęciową. Można poszukać inspiracji w internecie, gdzie aż roi się od wizerunków mam i ich zaokrąglonych brzuszków – fotografia ciążowa staje się coraz bardziej popularna. Czy musimy wynajmować profesjonalne studio? Wręcz przeciwnie – wspaniałe, ciekawe ujęcia i naturalny efekt zdjęć możemy uzyskać w dobrze nam znanym otoczeniu, a najlepiej nadaje się do tego nasz własny dom.

Sesja ciążowa w domu

Nawet najlepszy aparat i wybitny specjalista w dziedzinie fotografii po drugiej stronie obiektywu na nic się zdadzą, gdy atmosfera w trakcie sesji nie będzie komfortowa, przyjemna i radosna. Być może dlatego przyszłe mamusie tak bardzo chwalą sobie modę na zdjęcia ciążowe w domu.

Trudno wyobrazić sobie bardziej komfortowe warunki dla przyszłej mamy. Sama może decydować o miejscu, porze i długości sesji zdjęciowej. Wszelkie niezbędne akcesoria, stroje, czy elementy biorące udział w zdjęciach znajdują się pod ręką. Dobrze nam znane miejsca to źródło najlepszych inspiracji, przebywając w nich na co dzień możemy starannie zaplanować przebieg sesji w najdrobniejszych szczegółach i z dużym wyprzedzeniem.

Zawodowiec kontra amator

Oczywiście możemy zaprosić do domu profesjonalnego fotografa, ale warto pokusić się o zdjęcia własnoręcznie zrobione. Każdy z nas ma niepowtarzalny gust i zmysł estetyki, którymi posługuje się z wyjątkowym kunsztem w kontaktach z osobami związanymi z nami emocjonalnie. Nic dziwnego, że największe arcydzieła malarstwa czy poezji tworzyli artyści zakochani, próbujący uwiecznić swe muzy.

Spróbujmy także i my zaangażować umysł, serce i duszę, by uchwycić w zdjęciach wszystko, co zawiera w sobie ten jakże piękny czas oczekiwania na nowe życie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *