Ładowanie Wydarzenia 

« Pokaż wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie Grupy Praktykującej NVC: Rozróżnienia kluczowe w NVC

13 marca (wtorek), godz. 17:00 - 19:30


50zł

Rozróżnienia kluczowe w NVC to tytuł kolejnego spotkania osób zainteresowanych ideą Nonviolent Communication (Porozumienie Bez Przemocy) Marshalla Rosenberga.

Spotkania odbywają się we wtorki, dwa razy w miesiącu, od 17.00 do 19.30, w siedzibie SiPoint, ul. Czerwona 7a w Tarnowie – po wcześniejszym zgłoszeniu udziału. Uczestnicy będą kontynuować praktykę 4 kroków w żywych przykładach na swoich sytuacjach.

Tematy poruszane podczas spotkań:
• Jak słuchać i jak mówić, by być usłyszanym
• Jak wyrażać swoje uczucia i potrzeby
• O tym, co trudne w relacjach – praca z przekonaniami
• Co robić ze złością, wstydem i poczuciem winy
• Granice – stawiać je?
• Empatia dla siebie i dla drugiego
• Jak prosić, by wzbogacać życie
i wiele innych żywych i ważnych tematów wg potrzeb.

Dla kogo:
✔ poszukujących radości w relacjach
✔ chcących przyjrzeć się swoim relacjom, swoim wyborom i przekonaniom
✔ każdego, kto chce zobaczyć powody nieporozumień i konfliktów, aby móc świadomie kształtować relacje.
✔ każdego, kto chce rozwijać i pielęgnować oparte na wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu relacje, pogłębić swoją umiejętność budowania autentycznego i głębokiego kontaktu ze sobą i z innymi.

Opłata:
50 zł za spotkanie, przy wpłacie za całość 450 zł

Zapisy:
Asia Nowicka – swiadomerodzicielstwo@o2.pl , tel. 504 945 336.

Prowadząca:
Asia Nowicka – trenerka, mediatorka, coach i praktyk w idei NVC. Od kilkunastu lat zajmuje się rozwojem osobistym w różnych aspektach i bezpośrednim wpływem postawy na jakość życia, a odkąd jest mamą sześcioletniej Lili, szeroko pojętym rozwojem w sferze świadomości rodzicielskiej, ideą Nonviolent Communication, The Work i Rodzicielstwa Bliskości, które praktykuje i upowszechnia. Prowadzi warsztaty, grupy empatii i praktykujące NVC, mediacje, coaching, sesje empatyczne i mentoring również online, via skype. Ukończyła Szkołę Coachingu oraz Szkołę dla Rodziców i Wychowawców, brała udział w obozach rodzinnych z NVC, wielu warsztatach NVC prowadzonych min. przez Monikę Szczepanik , Agnieszkę Stein, Jarka Żylińskiego, również z certyfikowanymi trenerami min.: Hugo A. Roele, Dominiką Jasińską, Ewą Orłowską, Godfreyem Spencerem, Frankiem Gaschlerem, Agnieszką Pietlicką, Martą Kułagą, Anią Mills, Kay Rung, Liv Larsson, Miki Kashtan, Towe Widstrand, Shone Cameron, Robertem Krzisnikiem, Kathleen Macferran oraz w intensywnym 9-dniowym treningu „Coaching oparty na potrzebach” z Pernille Plantener. Ukończyła roczne Studium Mediacji opartych na Porozumieniu bez Przemocy. Uczestniczyła w 10-dniowym, międzynarodowym intensywnym treningu NVC. Przygotowuje się do procesu certyfikacji CNVC. Wciąż jest w drodze na ścieżce rozwoju – obecnie w trakcie rocznego kursu mediacji z Yoramem Mosenzonem oraz Studiów Podyplomowych Porozumienia Bez Przemocy. Uczestniczy w warsztatach Train the Trainer, superwizjach i asystuje certyfikowanym trenerom.
Ważne jest dla mnie dzielenie się i wzbogacanie życia innych, inicjuję więc przestrzeń dla rodziców pragnących świadomie budować bezpieczną, pełną miłości więź z Dzieckiem. Spotkania i warsztaty dla osób potrzebujących wspólnoty, by wspierać się, dzielić doświadczeniem i inspirować w pielęgnowaniu relacji opartych na głębokim porozumieniu. Poza konceptem dobra i zła jest przestrzeń – Przestrzeń Porozumienia – tam prawdziwie się spotykamy” – Asia Nowicka – Coach Dobrych Relacji

Więcej informacji na: Joanna Nowicka. Świadomość daje wybór – Przestrzeń porozumienia

 

Szczegóły

Data:
13 marca (wtorek)
Czas:
17:00 - 19:30
Koszt:
50zł
Kategoria:

Organizator

Asia Nowicka – Coach Dobrych Relacji
Telefon:
504 945 336

Miejsce

Zdrowa – restauracja wegetariańska
ul. Błonie 5
Tarnów,
+ Google Map