Ładowanie Wydarzenia 

« Pokaż wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tarnowskie Targi Mama & Dziecko

26 listopada 2017, godz. 10:00 - 15:00


Free

Stowarzyszenie Mamy Tarnów zaprasza wszystkich rodziców na JESIENNĄ EDYCJĘ 2017 Tarnowskich Targów Mama & Dziecko, które odbędą się w niedzielę 26 listopada w Tarnowie, w Hotelu Tarnovia w godzinach 10:00 – 15:00.

Imprezę rozpocznie rodzinny „Poranek z Iluzją”, który poprowadzi grupa Niezły Cyrk. Dla dzieci i rodziców przygotowano również liczne warsztaty, między innymi warsztaty bębniarskie, rękodzielnicze, rozwojowe.

Motywem przewodnim tej edycji Targów są wyjątkowe prezenty świąteczne, które to będzie można nabyć na stoiskach lokalnych firm, sklepów dziecięcych i rękodzielników. Swoją wyjątkową, rodzinną ofertę zaprezentuje 25 wystawców.

Targi to także przestrzeń edukacyjna. Prelekcje dla rodziców wygłoszą specjaliści: stomatolog – pogadanka dla dzieci i rodziców o zdrowych ząbkach, psycholog – o emocjach, nie tylko tych dziecięcych, ekspert od bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach – jak montować i wozić bezpiecznie, doradca chustonoszenia opowie o korzyściach jakie niesie ze sobą bliskość.
Centrum Zdrowia Tuchów przygotowało dla przyszłych mam bezpłatne badania.

Więcej informacji na plakacie poniżej.

Wstęp dla uczestników jest bezpłatny. Na wykłady i warsztaty obowiązywać będą zapisy.

 

 

Zapisz

Szczegóły

Data:
26 listopada 2017
Czas:
10:00 - 15:00
Koszt:
Free
Kategoria:

Organizator

Stowarzyszenie Mamy Tarnów

Miejsce

Hotel Tarnovia
Kościuszki 10
Tarnów, 33-100 Polska
+ Google Map