home Czas wolny - najciekawsze propozycje Zajęcia pokazowe Musical Babies

Zajęcia pokazowe Musical Babies

W związku z dużym zainteresowaniem MUSICAL BABIES ogłasza dodatkowy nabór i zaprasza na kolejne bezpłatne pokazowe zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, które odbędą się 25 października oraz 8 listopada o godz. 16:45 w siedzibie przy ul. Mickiewicza 3 w Tarnowie.

MUSICAL BABIES to autorski program wczesnego nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat, w którym dzieci poznają proste słowa za pomocą rymowanek i piosenek angielskich.
Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy z rytmem i muzyką klasyczną oraz ruch. Istotną rolę odgrywa w nich szeroka gama pomocy wizualnych i dydaktycznych, które obrazują słownictwo pojawiające się w piosenkach.

W 2007 roku program ten został wyróżniony Certyfikatem European Language Label dla nowatorskich inicjatyw w nauczaniu języków obcych przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Komisarza UE ds. Wielojęzyczności.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze telefoniczne potwierdzenie udziału w zajęciach. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod nr tel. 690 517 340 oraz 690 655 980.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *