Zajęcia pokazowe Musical Babies

W związku z dużym zainteresowaniem MUSICAL BABIES ogłasza dodatkowy nabór i zaprasza na kolejne bezpłatne pokazowe zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, które odbędą się 25 października oraz 8 listopada o godz. 16:45 w siedzibie przy ul. Mickiewicza 3 w Tarnowie.

MUSICAL BABIES to autorski program wczesnego nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat, w którym dzieci poznają proste słowa za pomocą rymowanek i piosenek angielskich.
Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy z rytmem i muzyką klasyczną oraz ruch. Istotną rolę odgrywa w nich szeroka gama pomocy wizualnych i dydaktycznych, które obrazują słownictwo pojawiające się w piosenkach.

W 2007 roku program ten został wyróżniony Certyfikatem European Language Label dla nowatorskich inicjatyw w nauczaniu języków obcych przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Komisarza UE ds. Wielojęzyczności.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze telefoniczne potwierdzenie udziału w zajęciach. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod nr tel. 690 517 340 oraz 690 655 980.