Zaproszenie na bezpłatne zajęcia pokazowe MUSICAL BABIES

Musical Babies Tarnów zaprasza na bezpłatne pokazowe zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, które odbędą się 29 września o godz. 17:00 w Tarnowie, przy ul. Mickiewicza 3.

MUSICAL BABIES to autorski program wczesnego nauczania języka angielskiego dla dzieci od 6 miesięcy do 3 lat, w którym dzieci poznają proste słowa za pomocą rymowanek i piosenek angielskich. Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy z rytmem i muzyką klasyczną oraz ruch. Istotną rolę odgrywa w nich szeroka gama pomocy wizualnych i dydaktycznych, które obrazują słownictwo pojawiające się w piosenkach.

Zajęcia MUSICAL ENGLISH są w założeniu kontynuacją zajęć Musical Babies dla dzieci w wieku 4-6 lat. Ich celem jest już nie tylko osłuchanie się z językiem angielskim, lecz poznanie w sposób aktywny słów, zwrotów, rymowanek i piosenek angielskich. Dzieci uczą się, nie zdając sobie z tego sprawy, przez “kontrolowaną” i twórczą zabawę.

W 2007 roku program ten został wyróżniony Certyfikatem European Language Label dla nowatorskich inicjatyw w nauczaniu języków obcych przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Komisarza UE ds. Wielojęzyczności.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze telefoniczne potwierdzenie udziału w zajęciach. Wszelkie informacje uzyskać można pod nr tel. 690 517 340 oraz 690 655 980.