Zimowiska w Szczyrku i Białce Tatrzańskiej dla dzieci w wieku 7-15 lat – zaprasza KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej

KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej – www.kogis.pl, organizator niebanalnych wyjazdów nowej generacji, zaprasza na zimowiska w Szczyrku i Białce Tatrzańskiej dla dzieci 7 – 15 lat. Wybierz ulubioną tematykę wyjazdu i baw się w ferie na śnieżnych stokach!

Ruszyły już zapisy na zimowiska dla dzieci i młodzieży. W Tatrach i Beskidach możemy liczyć na dużo, dużo śniegu, więc wyjechać warto! Dla dzieci już od 6 roku życia są obozy zimowe w Białce Tatrzańskiej lub w malowniczych Beskidach – w Szczyrku.

Oprócz przygód i nowych wrażeń – można oczywiście uczyć się jazdy na nartach/snowboardzie na najlepszych stokach, pod okiem najlepszych instruktorów. Nieważne, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę ze sportami zimowymi, czy już jesteście dobrymi narciarzami/snowboardzistami, są dla was różne grupy zaawansowania.

Renomowany organizator to gwarancja zadowolenia Dzieci i Rodziców, atrakcyjnego i bezpiecznego spędzenia czasu i nowe, ciekawe wyzwania i postępy!

Organizator zapewnia codzienne kilkugodzinne szkolenia w niewielkich grupach oraz wesołą atmosferę. Dodatkowo czekają na was zabawy, wycieczki, aquapark, wieczorne animacje, LEGO, góralska biesiada i wiele więcej atrakcji! Aby uwiecznić ten niesamowicie spędzony czas, z waszymi nowo poznanymi przyjaciółmi nakręcony zostanie film obozowy, który będzie niebanalną pamiątką. W tych śnieżnych krainach dostępny jest też obóz łyżwiarski, obóz LEGO i zimowisko survivalowe.

W ferie nie daj szansy nudzie! Zapisy trwają, wszystkie formalności można załatwić przez internet.

KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej – organizator niebanalnych wyjazdów nowej generacji.
www.kogis.pl